Двама автори на кражба от магазин са установени от пазарджишки полицаи, съобщиха от ОД на МВР. Вчера в РУ-Пазарджик се получил сигнал от управител на магазин в центъра на областния град. По първоначалната информация двама извършили кражба на дрехи и други артикули от витрините в обекта.
В резултат на предприетите действия на служители от сектор „Криминална полиция“ и дежурните автопатрули скоро била установена самоличността на извършителите. Оказало се, че това са 23-годишен от село Боримечково и 20-годишен от село Динката. По случая се води преписка, която ще бъде докладвана в прокуратурата.










