Двама братя са задържани заради спречкване завършило с намушкване, съобщиха от ОД на МВР. Случката се разиграла във велинградското село Света Петка. Двама брата на 25 и 20 години от същото село се скарали със свой 40-годишен съселянин. Свадата бързо прераснала в сбиване, при което единият от братята намушкал с нож в областта на корема своя опонент.
Пострадалият бил транспортиран до велинградската болница и настанен там за лечение. На мястото пристигнали екипи на РУ-Велинград. Нападателите са задържани в ареста за срок от 24 часа, води се досъдебно производство. Работата по случая продължава под надзора на Районната прокуратура в Пазарджик.









