Задържани са двама братя, нанесли щети върху къща в град Септември

Архив

Двама братя са задържани от септемврийските полицаи за извършена от тях вандалска проява, съобщиха от ОД на МВР. Вчера 23-годишен жител на гр. Ихтиман и брат му на 32-години започнали да хвърлят по къща в гр. Септември твърди предмети – метални кабели и дървени парчета.

В резултат на това били счупени стъклопакети на прозорци и врати от жилищната сграда. Малко след случилото се вандалите били засечени и задържани от екипи на РУ-Септември. Извършен е оглед, а финансовите измерения на щетите предстои да бъдат изяснени. По случая е образувано досъдебно производство.