На телефон 112 е подаден сигнал за мъж, който е бил от външната страна на парапета на един от надлезите на магистрала „Тракия“ при село Черногорово, съобщи говорителят на ОД на МВР Мирослав Стоянов.
Към мястото са изпратени екипи на полицията, Пожарната и линейка на „Спешна помощ“. Временно движението по магистралата е спряно и в двете посоки. Екипите са успели да овладеят ситуацията. Мъжът не е скочил, откаран е за преглед в болницата“, уточни Стоянов. Нормалният трафик по магистралата е възстановен.








