Магда Натова от село Мало Конаре изпрати благодарствено писмо до Хирургично отделение на МБАЛ-Пазарджик.
„Споделям думите си на благодарност към лекарите, сестрите и санитарите!
Д-р Фаридин и другите му колеги лекуват не само с ръцете и знанията си, но и със сърце и душа! Истински професионалисти и истински добри хора! Усмихнати, грижливи, вежливи и всеотдайни! Чистота и ред!
Дори не се притеснявам, ако ми се наложи пак да се лекувам в отделението.
Да са живи и здрави, заедно с цялото ръководство на МБАЛ-Пазарджик“, пожелава Магда Натова.









