Спортен клуб по тенис на маса – Пазарджик изразява своята благодарност към Община Пазарджик за оказаната подкрепа и съдействие при осигуряването на охладителна система във фоайето на Спортна зала „Васил Левски“. Съдействието на Общината значително е подобрило условията за провеждане на тренировъчния процес.
Новата климатична система осигурява комфортна и безопасна среда за състезатели и трениращи деца, като им позволява да се подготвят пълноценно и да развиват своите спортни умения.
„Вашата загриженост и готовност да подкрепяте спорта в нашия град са доказателство за активната Ви ангажираност към младите хора и тяхното здраве. Вярваме, че с общи усилия ще продължим да утвърждаваме Пазарджик като град с богата спортна култура и успехи“, се казва в благодарственото писмо до кмета Петър Куленски.










